Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Roger Ash

od Roger Ash

Z názvu tohoto sloupce můžete věřit, že mám stávku do hlavy a zapomněl jsem všechny fantastické tradiční sbírky pásového dotisk, které se nyní zveřejňují, jako jsou arašídy, Krazy Kat, stejně jako Popeye z Fantagraphics a také X- 9: Trick Agent Corrigan, Bloom County, stejně jako Blondie z knihovny American Comics & IDW, abychom jmenovali alespoň některé. Ne, nepamatoval jsem si na ně, ale jeden z nich mě přiměl přemýšlet.

Mickey Mouse Vol. 1

Nedávno jsem četl úplně první svazek vynikající sbírky Floyd Gottfredson Mickey Mouse Comic Strips. Z nějakého důvodu to způsobilo, že jsem se unášel ke sbírkám nových komiksů, stejně jako jsem si rychle uvědomil, že sbírky Mutts jsou jediné, které si koupím. Toto je spíše změna od doby, kdy jsem byl mladší, stejně jako vydání nové strany, Bloom County nebo Calvin, stejně jako Hobbes, bylo důvodem k radosti. Také bylo nabízeno spoustu arašídových knih, stejně jako to vypadalo, že pokaždé, když jsem vešel do knihkupectví, byla nová sbírka Garfield. Dnes musím telefonovat procházet i záchranný tým, abych objevil sbírky pásů, stejně jako když to udělám, není jich tolik. Jistě, dostanete občasné mutty, perly před prasečí, získejte Fuzzy, Doonesbury, Zits, stejně jako Dilbertovy sbírky, ale ne s frekvencí, kterou vypadalo, jako by se použilo k zjištění a také téměř tak, že se shromažďují mnoho různých proužků. Co se tedy stalo ve sbírkách současných proužků? Nerozumím jistě, ale mám nějaké nápady.

Bloom Region Vol. 1

Možná prostě přestali být ziskoví. Zatímco ne všechny sbírky byly stejně úspěšné jako Bloom County, Calvin, stejně jako Hobbes, na druhé straně, předpokládal bych, že další sbírky pásů byly dostačující k tomu, aby dosáhly zisku, jinak by nepokračovali kolem prvního svazku. Možná, že trh prostě nemohl podpořit tyto četné sbírky, stejně jako několik pobytu, jsou ty, které jsou ziskové. Stejně jako možná vydání jedné sbírky ročně (který se zdá být běžný) pomáhá maximalizovat zisk.

Mutts

Existence komiksů na webu může hrát roli. Četné komiksy novin mají nyní své vlastní webové stránky, stejně jako ty, které nelze objevit na různých webových stránkách. Stejně jako to nezahrnuje velký počet k dispozici pouze proužků na webu. Každý den jsem mi e -mailem e -mailem. Je tato online knihovna komiksů – mnoho z nich zcela zdarma – dostačující pro mnoho lidí, kde již nemají požadavek nebo si přejí vlastnit sbírky?

Calvin i Hobbes

Pokles tiskových novin může být určitě faktorem. Využilo to, že téměř každá domácnost v Americe získala každodenní noviny (které se mohou trochu trochu přehnat, ale určitě mnohem více lidí, kteří se používají k získání papíru, než nyní). To naznačovalo, že existují různé papíry, kde by se mohl objevit komiks. Avšak s 24 hodinovými zprávami v televizi a jednoduchým přístupem ke zprávám na internetu však trh novin trpí. Nyní je méně-stejně jako kratší-noviny, než když jsem byl před 40 lety mladíkem. To znamená, že počet míst, které může být vytištěn komiks, se zmenšil a také boj o oblast v oblasti komiksu je divoký. Slyšel jsem příběhy o tom, jak obtížné je dnes zahájit nový tiskový komiks, a proto se tak mnoho tvůrců chystá na možnost na internetu. To znamená, že řada komiksů poskytovaných v novinách se zmenšil. I když je několik z nich fantastické, zdá se mi nesmírně nepravděpodobné, že za předpokladu, že jakýkoli typ nového tiskového komiksu bude velkým hitem metody, jako například Calvin i Hobbes. Stejně jako pokud již nedostanete papír, nevidíte komické proužky, které jsou v něm vytištěny, tak proč byste hledali jejich sbírku?

Nebo možná se mýlím. Možná existuje mnoho sbírek, jaké byly zpět v 80. letech, stejně jako já je prostě nevidím. Rozhodně je nevidím v obchodech, kterou jsem použil, a také je nevidím na internetových prodejcích, pokud je zvlášť nehledám. Když hledáme knihy, které přinášejí na Westfield, nevidím téměř mnoho komiksových komiksů nabízených jako před 10 lety.

Li’l Abner Vol. 1

Opravdu žijeme ve zlatém věku tradičních sbírek komiksů s výjimečnými sbírkami několika fantastických proužků v historii – včetně Bit Orphan Annie, Li’l Abner, stejně jako Dick Tracy – dostupné v přitažlivých balíčcích. Zdá se však, že současný komiks z pohledu mizí. Proč věříte, že je to? Nebo se mýlím? komentářníže a připojte se k diskusi.

Nyní jděte zkontrolovat komiks!

Díky KC Carlsonovi za pomoc s tímto sloupcem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.