Tento příspěvek je podáván pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Josh Crawley

Myslím, že všichni víme, jak to už funguje, ale jen pro případ: Rád bych poukazoval na některé věci, které byste měli zvážit, protože jsou úžasné. Doufejme, že mohu poukázat na některé starší věci, které jste možná také zmeškali.

Femina & Fauna

Femina a Fauna: Umění Camilla d´Urrico

Nejprve si vzpomínám, jak jsem viděl a zbožňoval D’Urricoho umělecká díla na Sandmanu: Thessaly Covers. I když nemám prostor pro pět komiksů, které toužím po pěti obrázcích, tato vázaná kolekce plná jejího ohromujícího umění způsobí, že její umění je mnohem jednodušší najít do mé sbírky, možná i na konferenčním stolku! Pokud jste je ještě nezvedli, doporučuji také osamělé srdce a ztracené souhvězdí, dvě knihy plné umění Tara McPhersonové.

DC Comics Presents: Batman Beyon

DC Comics Presents: Batman Beyond #1

Když byly původně vyžádány, nebyl jsem s tímto konceptem příliš nadšený. Jistě, cena se snížila na 2 $ za problém, ale nebyla zmínka o papírové zásobě, nebo dokonce mnohem důležitější, jak by byly svázány. Pokud knihy o přepravě-tento týden zelené lucerny a Jack Cross svědčí o iniciativě jako celku, budou to úžasné knihy: dobrá lesklá zásoba, méně než deset reklam (včetně zadních a vnějších krytí) a Jsou čtvercové vázané. I když stále nejsem nadšený, že se zdá, že někteří z nich se dělají jako řada knih; Jednou jsme tyto serializované už jednou. Pokud DC dělá některé z nich jako série, která shromažďuje jediný příběh, mohou z nich také učinit jednu grafickou románovou sbírku.

Takže, jo, tento Batman za knihou by měl vypadat docela skvěle. Budu se moci zbavit svých jednotlivých kopií 21 a 22.

Pravděpodobně si také vyzvednu DC Comics dárky: JLA #1, protože jsem velmi potěšil běh Kelly & Mahnke a tento materiál zjevně nebyl dříve shromážděn, což pravděpodobně diskutuje, proč si to nepamatuji, že jsem si to někdy přečetl Příběh před (a já a já jsem to poprvé četl dlouho, dávno, a zapomněl jsem v mém životě mnohem víc, než si vzpomínám, no, moje vzpomínka na tento příběh je dávno pryč). I když jsem u toho, tady jsou všechny DC Comics dárky, které stále nabízíme, stejně jako dostupné knihy Vertigo Resurderd. A i když bude na konci roku odešel otisk Wildstorm, novější fanoušci planetárního a úřadu mohou mít zájem o dárky Wildstorm: Planetary – Lost Worlds #1.

AME-COMI Figure: Mera

Série AME-COMI Heroine: Obrázek Mera PVC

Toto je možná jedna z nejvíce vynalézavějších a nejvíce rozvinutějších postav této série (Wonder Woman V.2 a její vlasy s proměnným směrem jsou na tomto seznamu také vysoké). Její sukně je nejen ocas zmenšená mořská panna, ale umožňuje jí, aby se vypadala, že se vznáší! Oceňuji také rybí ploutve na jejích ramenou. A s tím pohledem na její tvář jsem přemýšlel, jak brzy někdo přizpůsobí červenou lucernu Mera! (Pokud ho najdete, dejte mi prosím vědět!)

Wynonna Earp: The Yeti Wars

Wynonna Earp: The Yeti Wars

Než se zeptáte, ne, nevybírám si to jen proto, že jsem sát bloggerovi Westfield Comics, Manly Man a Wynonna Earp Developer Beau Smith. Pokud vím, ani je nečetl.

Ne, opravdu miluji obálku Enrique Villigrana. To je krásné! Jedním z prodejních bodů od kulky je také „Yeti vs. Bigfoot“ a to se do značné míry rovná zábavě! A kdo nemiluje zábavu? Dokonce i Grinch miluje zábavu!

A to je vše pro tento týden! Příští týden se podívám na nějaké nejlepší věci krávy, a pokud se cítím velkorysý, i nějaké Marvel věci!

Sledujte mé tweety, pošlete mi e -mail, podívejte se na stránku Westfield Comics Facebook nebo jděte Google Gemma Arterton. Vím, že budu.

Josh Crawley může nebo nemusí být klávesovi pro Everclear. Důrazně navrhuje, abyste se vsadili, že je.

Leave a Reply

Your email address will not be published.