, když Kevin Feige oznámil fázi 4 pro Marvel Studios v Comic-Con v roce 2019, připadalo se, jako bychom dostávali spoustu nových příběhů. Přesto jsme po loňském roce Disney Investors Day zjistili, že se dostáváme mnohem více. I s tím, jak pandemie Covid-19 uzavřela průmysl potěšení (mimo jiné), v dílech je spousta nových příběhů MCU. Jednou z nejočekávanějších je paní Marvel, série následujícího fanoušku oblíbeného postava Kamala Khan. Díky některým neohroženým fotografům se poprvé podíváme na Iman Vellani ve velmi komiksovém kostýmu MS Marvel při natáčení její série Disney+.

Jak můžete vidět na obrázcích výše, kostým pro disney+ show vypadá, že byl vytažen ze stránek komiksu MS Marvel. Ve skutečnosti si lidé začali všimnout, že žaloby, které jsme dosud viděli pro další fázi MCU, jsou ještě mnohem přesnější než dříve. Ve finále Falcon a zimního vojáka vidíme Sam Wilson oblek, který vypadá pozoruhodně blízko jeho komiksového protějšku. Finále Wandavision nám také dalo Wandu na sobě oblek, který se cítí velmi blízko jejímu klasickému komickému vzhledu, a přitom stále udržuje tento uzemněný styl Marvel Studios Productions.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Kostýmy, které hrdinové nosí v komiksu, se často nezdají být velmi funkční (zejména pro ženské postavy). Zdá se však, že návrháři kostýmů pro tuto nejnovější fázi MCU jsou odhodláni prokázat, že mohou být. Zdá se, že nadcházející projekty s Black Widow, Loki a Hawkeye (Clint Barton a Kate Bishop) mají kostýmy vytažené přímo ze zdrojového materiálu.

Očekává se, že paní Marvel debutuje na Disney+ na konci roku 2021 (možná začátkem roku 2022).

Co myslíš? Líbí se vám, že kostým MS Marvel pro sérii Disney+ je tak blízko komiksu Kamaly? Který z nových neuvěřitelně obleků je váš oblíbený? Řekněte nám v komentářích níže.

Hlavní obrázek pomocí Marvel Comics

h/t justjared.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.