Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory i sloupce,
Hodnocení produktu

Wayne Markley

od Wayne Marley

Obecně nejsem velkým fanouškem fantasy materiálu. Nevyhýbám se to úplně, protože se mi líbí Game of Thrones (televizní verze), stejně jako upřímní, všechny superhrdinové komiksy jsou fantazie v jednom nebo druhém typu. Avšak z hlediska prózy nebo dokonce komiksu, standardní fantazie; elfové, magie atd.; Nedostávám se, s výjimkou těchto grafických románů, že když znovu ověřte, jak jsem pošetilý, když odmítám žánr z ruky. Toto je hrstka, nepochybně, spousta fantastických standardních fantasy grafických románů. Tito tři byli pro mě navrženi, stejně jako jsem si vzal čas na jejich odhlášení a zjistil jsem, že jsem snob. Takže, vyzbrojený svými novými znalostmi, budu sdílet své myšlenky na tyto knihy. Navíc je zde rychlé přikývnutí k nejnovější knize mého preferovaného autora komiksu.

Hledání Ewilan

Quest of Ewilan Vol.1: Z jednoho světa je založeno na románech Pierre Bottero a také napsal Lylian s Art od Baldetti. Toto je úplně první ze série francouzských grafických románů, které byly přirovnány k angličtině a publikovaly IDW pod jejich eurokomickou značkou. Jedná se o plnou barvu, vázaná kniha a také obsahuje několik z nejkrásnějších barev, jaké jsem kdy viděl. Barvy přidávají tolik, jako jsou tolik příběhu, který to nemohu ani vyjádřit slovy. Příběh je o 13leté ženě, která cestuje do paralelní dimenze, kde je imaginární (extrémně mocná i zvláštní osoba se schopnostmi včetně magie i vizí). Jmenuje se Camille na Zemi, v tomto alternativním světě se jmenuje Ewilan. Tento nový svět se nazývá Gwendalavir a je plný magie. Její rodiče pocházeli z Gwendalaviru a také jako kouzelníci. K této zkušenosti se k této zkušenosti připojila její instituce Buddy Salim, dítě, které rád předstírá, že je mnohem tvrdší než on, pár mladých i pánovacích rytířů, stejně jako starý chlap na hledání, stejně jako objevit, stejně Zachraňte Ewilanovy rodiče. Tento první svazek začíná jako relativně pravidelný příběh nastavený v normální instituci, ale rychle přesune rychlostní stupně do roztrhaného dobrodružství. Popisuje dostačující, aby vás zajímal, ale zanechává to velké obavy, proč a přesně to, jak přesně dorazila na Zemi na prvním místě a přesně jak jde z jednoho světa do druhého. Zatímco zde je pro fantazijní příběhy typické velké koncepty, umění (a zbarvení) tuto knihu zvýší daleko nad typickým příběhem tohoto typu. Byl jsem fascinován, když jsem se otočil ze stránky na stránku a čekal, až uvidím, co se bude dále. Tato kniha je celkový svazek a nemůžu se dočkat dalšího svazku.

Amulet Vol. 8: Supernova

Amulet Vol. 8: Supernova je nejnovější kapitola v tomto úžasném legendárním od Kazu Kibuishiho. Zatímco to byly tři roky vzhledem k tomu, že vyšel svazek sedm, nenechal si ujít rytmus, protože příběh se otevírá začátkem zadku a nezastaví až do poslední stránky. Tento svazek se zaměřuje na Emilyho bit sourozence, když se stará do centra pozornosti jako voják i vůdce. Stejně jako jeho sestra je peklo, které se snaží zachránit svou rodinu, navzdory obavám své matky. Na kolech je skvělá, stejně jako dlouhá scéna, kterou musím přiznat, že jsem v komiksu nikdy předtím neviděl. Emily má, aby byla vynechána, má nyní ještě vyšší moc, protože skončila jako Phoenix a to také hraje klíčovou část příběhu, protože závodí k jeho závěru. Konec přichází, když tento svazek nastaví svazek devět, který bude konec této série. Přiznám se, že budu nešťastný, když vidím tento konec série, protože vždy dodává zábavný výlet s nádherným uměním a složitým příběhem. Zatímco tato kniha je také plná draků, magických, princů a dalších věcí standardní fantazie, je to téměř naproti opaku úkolu Ewilanu. Sestavy jsou podobná, ale provedení je světy od sebe, i když oba jsou velmi dobře provedeny různými způsoby. Část rozdílů spočívá v tom, že Kazu Kibuishi využívá spoustu počítačových dopadů a technik s jeho knihou, které, i když krásně, vypadají velmi odlišně od tužky a inkoustové práce, kterou objevíte při hledání Ewilan. Všiml bych si, že amulet, spolu s Bone, jsou dvěma bestsellery pro mladé dospívající návštěvníky v Retail Store Westfield, na kterém pracuji. Pravidelně navrhuji amulet rodičům pro svého mladšího návštěvníka (10 i nahoru), stejně jako zejména pro dívky, stejně jako všichni se to líbily a také se vrátily ke zbytku série. Abych však byl upřímný, je to fantastická kontrola pro jakýkoli typ věku, stejně jako pro fanoušky, jako je já. Zkontrolujte to. Je to plná barva i publikováníIshed Scholastic.

Wayward Vol. 1

Wayward je nepřetržitý titul podle obrákovacích komiksů a napsal Jim Zub (Zubkavich) a také nakreslen Steven Cummings. Běží už tři roky a je to zajímavý příběh dospívající ženy jménem Rori Lane, která se přestěhuje do Japonska, aby zjistila, že pochází z dlouhé řady „zvláštních“ lidí, kteří jsou ve starověké bitvě s démony jako stejně jako Leprechauny. Příběh obchází umístění z Japonska do Irska a všechna místa mezi nimi. Existuje spousta zvratů i zatáček, které udržují příběh zajímavý, ne -li občas matoucí, ale umění mě však udržuje vracet. Je to nádherná kniha podaná s rychlou akcí. Mým jediným návrhem by bylo zkontrolovat sbírky (dosud je pět obchodů s šestým přicházejícím o Vánocích, kromě dvou velkých knih o vázaných knihách), protože příběh je občas tak složitý, čtení jednotlivých komiksů s přestávkami berou, mohou ztěžovat následovat. Generál, i když je to ještě jedna fantasy kniha, která mě přitáhla od umění, ale příběh byl tak skvělý, že jsem se neustále vracel. Tento, na rozdíl od prvních dvou, je pro zralé návštěvníky kvůli grafickému násilí v čase.

Moji hrdinové byli vždy feťáci

Krátký odklon od mých diskusí o fantasy komiksu, který se rychle zmínil o nové grafické knize, která právě vyšla možná, můj preferovaný spisovatel, který v současné době dělá komiksy, Ed Brubaker. Jeho nejnovější kniha je s jeho dlouholetým spolupracovníkem Seanem Phillipsem a je to příběh trestného činu zabalený do podobného příběhu s oblakem drog. Říká se tomu moji hrdinové, kteří byli vždy feťáci. Je to o dvou mladých lidech, kteří uspokojí v rehabilitačním zařízení pro léky, a také zjistí, že mají hodně typického kromě užívání léků. Je to oslnivý příběh, který je velmi dobře vyprávěn s využitím toho nejlepšího z Brubakerových vyprávění triků. Nebudu sofistikované a také poskytnu něco pryč, jak by to bylo stejně jednoduché, když uvedu mnohem víc než to. Věřil jsem, že konec byl trochu klišé, ale byl to opravdu jediný způsob, jak se příběh zabalit. Tento samostatný grafický román bych velmi navrhl. Je to plně barevná vázaná kniha z komiksu Picture.

Tím se zabalí můj špičkový převrácení do světa fantazie v grafickém formátu. Tyto knihy se mi nepochybně líbily, ale jsem si jist, že existuje spousta knih, které jsem přehlížel v průběhu let, které jsou stejně dobré. Chtěl bych, abys mi řekl, co jsou! Dokážeme se dostat na mfbway@aol.com nebo na Facebooku v Wayne Markley. Všechny myšlenky vyjádřené právě zde jsou přísně moje a neukazují myšlenky nebo názory komiksu Westfield nebo jejich zaměstnanců. Nyní mi prosím začněte posílat doporučení. stejně jako vždy …

Děkuji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.